Студентський актив УІПА провів захід до Міжнародного дня волонтерства

Навчально-науковий інститут педагогіки, психології, менеджменту та освіти дорослих спільно з активом студентського сенату Української інженерно-педагогічної академії провели загальноакадемічний захід до Міжнародного дня волонтерства.

Спікером онлайн-зустрічі «Як творити добро тут і зараз? Або 45 хвилин про волонтерство» була волонтерка Благодійного фонду «Вільні та Незламні», представниця Громадської організації «Українська волонтерська служба» Анастасія Марченко.

Сам захід мав на меті мотивування студентства долучатися до волонтерської діяльності. Наприкінці зустрічі здобувачі вищої освіти мали нагоду дізнатися про волонтерську діяльність, студентів та викладачів академії, а також отримали інформацію, як долучитися до волонтерського руху.