Студенти кафедри КТРСГН УІПА взяли участь у заході «1325: 5 кроків молоді»

Напередодні проведення Bceyкраїнської акцiї «16 днів проти насильства» традицiйно Департаментом науки і освiти Харківської обласної вiйськової адмiнiстрацiї спiльно з громадськими організаціями 24 листопада проводився iнтерактивний тематичний онлайн-захiд, який цього року був присвячений Нацiональному плану дiй з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жiнки, Мир, Безпека».

Захiд «1325: 5 кроків молоді» було спрямовано на впровадження Нацiонального та регiонального планiв дiй в життя та залучення до його реалізації, в першу чергу, студентськоi молодi.

Команда Української інженерно-педагогічної академії в складі здобувачів освіти кафедри краєзнавчо-туристичної роботи, соціальних і гуманітарних наук гр. ДМП-КТР21, капітан Володимир Соловиченко, взяла участь у заході і презентувала свій погляд на роль жінок у Збройних силах України.