Кафедра ІПЄІМС УІПА провела студентську наукову конференцію та олімпіаду

Кафедра іншомовної підготовки, європейської інтеграції та міжнародного співробітництва Української інженерно-педагогічної академії продовжує свою діяльність із залучення найбільш активних представників студентської молоді академії до плідної науково-дослідницької роботи. Так, 17 листопада відбулася студентська наукова конференція у рамках кафедри за темою «Education and Technologies for the Development of Society».

На конференцію студенти підготували наступні доклади:

1. Ванін Д. ДІТ-ПОЦТ22 Web Projects In Foreign Language Training
  2. Гречишнікова А. ДІТ-ПОХ21 «Duolingo» Platform
  3. Дмитрієва Д. ДМП-Пс22-2+Пс23пр Developing Speaking Skills In English In Higher School
  4. Дудка В. ДІТ-Ш22 Education And Technology For The Development Of Society
  5. Дука І. ДІТ-ПОХ-23 Education And Technology As Driving Forces Of Progress
  6. Зінченко Д. ДМП-ПС-20-1 Psychology Of Person-Focused Vocational Training
  7. Моісєєв Р. ДМП-Пс22-2+Пс23пр Psychology Of Interpersonal Relations
  8. Корзунін М. Use Of Smartphones And Mobile Phones For Studies
  9. Корсун Р. ДІТ-Гр-23 Hospitality And Restaurant Management
  10. Кулик Д. ДМП ПС 20-1 Education And Technology For Societal Development: Quality And Psychological Factors
  11. Соловіченко В. ДМП-КТР 21 The Role Of Virtual Excursion In The Context Of Local History Research
  12. Тараканова Л. ДІТ-Гр-23 Use Of Moodle For Teaching English To Hospitality Students

20 листопада кафедрою було проведено Олімпіаду з англійської мови. Учасниками інтелектуального змагання стали 24 студента (1-2 курс) Української інженерно-педагогічної академії з найвищим рівнем володіння англійською мовою. Завданням студентів було проходження комплексного тестування в режимі онлайн. Тестові завдання з англійської мови були розроблені на платформі Moodle, переможців визначала система відповідно до кількості балів, отриманих від виконання завдань олімпіади.

Приємно відзначити, що всі учасники Олімпіади з англійської мови продемонстрували гідні результати. Призові місця:

1 місце – Хворост Анастасія Геннадіївна, ІС-22

2 місце – Івлєв Владислав Євгенович, ІС-22

3 місце – Дяченко Анна Віталіївна, ДМП-МТ23

Колектив кафедри іншомовної підготовки, європейської інтеграції та міжнародного співробітництва щиро дякує всім за участь в олімпіаді та за досягнуті високі результати.

Вітаємо всіх учасників та бажаємо їм подальших успіхів!