Здобувачі факультету ЕіА зустрілись з представниками «АТ Укргазвидобування»

В рамках проведення заходів, направлених на сприяння працевлаштуванню випускників академії, 6 грудня відбулася зустріч здобувачів факультету енергетики і автоматизації з представниками АТ «Укргазвидобування».

Основна мета зустрічі – популяризація спеціальностей нафтогазового напрямку.

Світлана Коженко – фахівець відділу розвитку персоналу АТ «Укргазвидобування» – виступила з презентацією «Знайомство з нафтогазовою галуззю».

Олександр Курочко – провідний інженер виробничого відділу з видобутку газу ГПУ «Шебелинкагазвидобування» – розповів свою історію знайомства з нафтогазовою галуззю і особливостями, що притаманні саме цій галузі.

На зустріч також долучилися: декан факультету енергетики і автоматизації Наталія Антоненко, заступники декана Світлана Артюх та Константин Бровко, завідувач кафедри фізики, електротехніки і електроенергетики Артем Чернюк куратори Олена Прокопенко, Олена Близніченко, Олена Черняк, Вікторія Князєва, Тетяна Фурсова, Юлія Олійник.