Онлайн-зустріч студентства кафедри ХТЛПД з конструктором українського бренду одягу RIKKY HYPE

Захоплююча онлайн-зустріч студентства кафедри харчових технологій, легкої промисловості і дизайну, де здобувачі освіти та викладачі мали унікальну можливість зустрітися з висококваліфікованим конструктором відомої компанії RIKKY HYPE (український бренд) пройшла 16 квітня.

Під час цієї зустрічі конструктор Галина ГРИЦЕНКО-МИГАЛЬ поділилася своїм багаторічним досвідом та високим рівнем експертизи в галузі дизайну та виробництва. Вона детально продемонструвала процес створення продукції, починаючи з ідеї та концепції і закінчуючи фінальним виробом.

Особлива увага була приділена асортиментним групам, які розробляються в компанії RIKKY HYPE. Конструктор розповіла про різноманітність та унікальність кожного продукту, над яким вони працюють, і показав приклади реальних проєктів.

Крім того, вона підкреслила важливість розуміння кожного аспекту процесу проєктування для успішного виробництва. Пані Галина зазначила, що саме глибоке знання процесів проєктування, конструювання та технології виготовлення виробів є ключем до успіху в галузі швейної промисловості.

Зустріч з конструктором стала важливою подією для подальшого зростання та удосконалення навчання, оскільки вона надала студентам та викладачам унікальну можливість вивчити передові практики та тренди в галузі дизайну та виробництва.