Здобувачки кафедри ХТЛПД ННІ "УІПА" здобули перемогу на міжнародному конкурсі мистецтв "Осіння Рапсодія 2024"

Здобувачки кафедри харчових технологій, легкої промисловості і дизайну Навчально-наукового інституту "Українська інженерно-педагогічна академія" Каразінського університету групи ПОТ24мг другого (магістерського) рівня вищої освіти Аліна МИРОНЕНКО, Діана ОЛЬХОВСЬКА, Катерина ТОРКУТ під керівництвом доцентки кафедри Анастасії НІКУЛІНОЇ взяли участь у міжнародному двотуровому благодійному конкурсі мистецтв "Осіння Рапсодія 2024" (Чехія), на якому представили свої роботи. Вони були нагороджені дипломом лауреата 1 ступеня, підтвердивши тим самим свої професійні досягнення та творчий потенціал.

Цей захід став частиною міжнародного проєкту "Україна - Чехія", метою якого було виявлення та підтримка талановитої молоді, зміцнення міжнародних культурних зв'язків і розвиток творчої співпраці, збереження та примноження культурного потенціалу держав та популяризація різних напрямків і жанрів національних культур. Конкурс зібрав талановитих учасників з усієї країни та за її межами, і наші здобувачі продемонстрували високий рівень підготовки та креативності.

Ми пишаємося успіхами наших здобувачів і бажаємо їм подальших перемог та досягнень у їхній професійній кар'єрі!