Конкурс Містер та Міс Академія

6 березня 2012 року в Українській інженерно-педагогічній академії відбувся конкурс Міс та Містер Академії.

У конкурсі взяли участь 4 хлопці та 6 дівчат, які представляли свої факультети. Учасники мали можливість розкрити свій творчій потенціал: вони презентували відео про себе, свої досягнення та захоплення та продемонстрували дефіле.

Нововведенням цього конкурсу стало те, що з кожним конкурсантом працювали стилісти.

Організатори конкурсу висловлюють подяку профспілці та ректорату Академії за допомогу у придбанні подарунків.

Титул Міс УІПА отримала Домова Катерина, студентка факультету Економічних, управлінських та освітніх технологій.

Віце-міс та Міс глядацьких симпатій стала Лучанінова Марія, студентка факультету Комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні.

Титул Містер УІПА отримав Федик Андрій, студент факультету Комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні.

Віце містер – Савченко Антон, студент факультету Комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні.

Містером глядацьких симпатій обрано Сухарева Максима, студента факультету Економічних, управлінських та освітніх технологій.

Конкурс Містер та Міс Академія