28 квітня 2012 р. завершився XII Міжнародний конкурс молодих модельєрів-дизайнерів костюму «Печерські каштани» (м. Київ).

Вперше за багаторічну історію конкурсу колекція УІПА студентів гр. ДТ-Д8-2 Шапарь Юлії (керівники Косенко О.І., Залкінд В.В.), не тільки увійшла в фінал конкурсу одягу, але і отримала ІІІ місце в номінації ПРЕТ-а-ПОРТЕ. Загальна кількість колекцій, які брали участь в конкурсі одягу, склала більш ніж 100 колекцій з 4 країн. 45 колекцій змагались за призові місця в номінації ПРЕТ-а-ПОРТЕ.

Як завжди, студенти кафедри «Технологій і дизайну» під керівництвом Косенко О.І. вдало виступили в конкурсі текстилю, де зайняли такі призові місця: ІІ місце в номінації «Квілт» (ст. гр. ДТ-Д8-2 Ніфантова Тетяна), ІІ місце в номінації «Вишивка» (ст. гр. ДТ-Д8-2 Волинська Олена), ІІІ місце в номінації «Вишивка» (ст. гр. ДТ-Д8-2 Бижко Олександра).

Вітаємо усіх студентів, які отримали призові міста!!!