V Міжнародна науково-практична конференція «Якість технологій – якість життя»

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

8-12 вересня 2012 р. під егідою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту на базі Української інженерно-педагогічної академії пройшла V Міжнародна науково-практична конференція «Якість технологій – якість життя».

8-12 вересня 2012 р. під егідою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Українська інженерно-педагогічна академія спільно з Технічним університетом Габрово при підтримці Національного моніторингового комітету України міжнародного товариства інженерної педагогіки, Інституту проблем управління НАН України, Харківського регіонального науково-виробничого центру стандартизації, метрології та сертифікації та Органу з сертифікації ПромСтандарт провели V Міжнародну науково-практичну конференцію «Якість технологій – якість життя».

Робота конференції проходила за 4 секціями:

• Ø забезпечення якості технологічних процесів;
  • Ø забезпечення якості продукції;
  • Ø якість освіти;
  • Ø метрологія, стандартизація та сертифікація.

У роботі конференції прийняли участь 98 учасників, серед яких як українські вчені так і вчені з 7 іноземних держав.