VI МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «Якість технологій - якість життя»

30-31 травня 2013

В Українській інженерно-педагогічній академії проходитиме

VI МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

«Якість технологій - якість життя»

30-31 травня 2013

В Українській інженерно-педагогічній академії проходитиме

VI МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

«Якість технологій - якість життя»

Голова оргкомітету

Коваленко Олена Едуардівна - д.п.н., проф., Ректор Української інженерно-педагогічної академії

СКЛАД ОРГКОМІТЕТУ

Тріщ Роман Михайлович - д.т.н., проф., Зав. каф. «Охорона праці, стандартизація та сертифікація», Українська інженерно-педагогічна академія.

Ромуалдас Гіневічіус - д.т.н., проф., Вільнюський технічний університет, м. Вільнюс, Литва.

Валентинас Подвезько - д.т.н., проф., Вільнюський технічний університет, м. Вільнюс, Литва.

Курітнік Ігор Петрович - д.т.н., проф., Техніко-гуманітарна академія. м. Бельсько-Бяла. Польща.

Винокуров Ігор Вадимович - директор представництва «Вимірювальні технології» в м. Санкт-Петербург; Росія.

Парфьонова Людмила Борисівна - д.е.н., проф. Ярославський державний університет імені П.Г.Демідова. м. Ярославль, Росія.

Королева Галина Олександрівна - к.е.н., доц. Ярославський державний університет імені П.Г.Демідова. м. Ярославль, Росія.

Новікова Тетяна Юріївна - к.е.н., доц. Ярославський державний університет імені П.Г.Демідова. м. Ярославль, Росія.

Брюханова Наталія Олександрівна - д.п.н., заст. зав. каф. «Педагогіка і методика професійного навчання», УІПА;

Лазарєв Микола Іванович - д.п.н., зав. каф. «Креативної педагогіки та інтелектуальної власності», УІПА;

Рябчиков Микола Львович - д.т.н., проф., Зав. каф. «Технології та дизайн» УІПА;

Сахацький Віталій Дмитрович - д.т.н., проф., Каф. «Електроніки та комп'ютерних систем», УІПА;

Федін Сергій Сергійович - д.т.н., проф., Київський національний університет технологій та дизайну;

Цициліано Олексій Діонісовіч - к.фіз-мат наук, Голова Ради Органу оцінки відповідності та сертифікації "ПРОМСТАНДАРТ".

Локошко Володимир Васильович - директор МДП «Інститут проблем управління НАН України»

Мовшович Олександр Якович - д.т.н., проф. каф. «Охорона праці, стандартизація та сертифікація», УІПА;

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

Секція 1. Якість технологічних процесів і продукції.

Секція 2. Якість в освіті.

Секція 3. Метрологія, стандартизація та сертифікація.

Секція 4. Системи управління якістю.

Секція 5. Забезпечення якості праці

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь!