Співробітники кафедри ТіД взяли участь в роботі міжнародної наукової конференції «Мода и дизайн: исторический опыт - новые технологии»

Мода и дизайн: исторический опыт - новые технологииСпівробітники кафедри Технологій і дизайну доц. Залкінд В.В. та ст. викл. Косенко О.І. взяли участь в роботі міжнародної наукової конференції «Мода и дизайн: исторический опыт – новые технологии», яка проходила у м. Санкт-Петербург 28-31 травня 2013 р.

Міжнародні зв’язки. Співробітники кафедри Технологій і дизайну доц. Залкінд В.В. та ст. викл. Косенко О.І. взяли участь в роботі міжнародної наукової конференції «Мода и дизайн: исторический опыт – новые технологии» (м. С-Петербург, 28-31 травня, 2013 р.).

Була підписана угода про співпрацю між Санкт-Петербурзьким державним університетом технологій і дизайну та Українською інженерно-педагогічною академією. На фото директор Інституту дизайну костюма Гамаюнов П.П. та співробітники УІПА ст. викл. Косенко О.І., доц. Залкінд В.В.

Мода и дизайн: исторический опыт - новые технологииМода и дизайн: исторический опыт - новые технологии