Тренінг «Ораторська майстерність» від спікера і бізнес-тренера Іван Будько

27 квітня в Українській інженерно-педагогічній академії провів свій тренінг один з кращих спікерів і бізнес-тренерів Харкова – Іван Будько.

Темою тренінгу стала – Ораторська майстерність.

Темою тренінгу стала – Ораторська майстерність. Іван розповів про сприйняття людьми інформації, засвоєння і її донесення. Поділився секретами успішного виступу, дав поради про зовнішній вигляд, голос, міміку та чіткість мови. Весь виступ був розбавлений особистими прикладами, вправами і в цілому пройшов на позитивному настрої.

Тренінг відвідали не лише студенти УІПА, а й студенти інших ВНЗ, викладачі та просто гості.

Ми дякуємо Івану Будько, за прекрасний тренінг, приємну обстановку і корисні поради.

Окреме спасибі керівництву нашої академії і викладачам, за сприяння у проведенні нашого заходу, Аліні Карпій, за запрошеного гостя і, звичайно ж, всім, хто прийшов – за атмосферу та спілкування!

Студентський Сенат