Результати конкурсу «Кращий сайт Української інженерно-педагогічної академії»

В академії підведені результати конкурсу «Кращий сайт Української інженерно-педагогічної академії».

Згідно положення про конкурс, затвердженого наказом ректора №110 від 01.04.2015 р. була створена комісія. Комісія розглянула 28 сайтів підрозділів академії, із яких 18 сайти кафедр, 7 – факультетів і інститутів, 2 студентські і сайт центру по підготовці іноземних громадян.

За положенням про конкурс офіційний сайт, сайт бібліотеки, портал і сайт дистанційного навчання, групи в соціальних мережах не брали участі.

Критеріями оцінювання були:

1. Інформаційне наповнення (експертна оцінка)
  2. Дизайн (експертна оцінка)
  3. Кількість сторінок (згідно Google)
  4. Кількість зовнішніх зворотних посилань (згідно https://ru.majestic.com)

У результаті комісія дійшла висновку, що переможцями конкурсу є наступні сайти:

1. Перше місце – сайт кафедри охорони праці, стандартизації та сертифікації (kafotss.kharkov.ua).
  2. Друге місце – сайт кафедри інтегрованих технологій в машинобудуванні та зварювального виробництва (itmzv.uipa.edu.ua).
  3. Третє місце – сайт кафедри педагогіки та методики професійного навчання (pmpn.uipa.edu.ua).

Завантажити презентацію про результати конкурсу можна за посиланням.