Польська делегація з офіційним візитом відвідала УІПА

8 листопада польська делегація з офіційним візитом відвідала Українську інженерно-педагогічну академію. У складі польської сторони були представники муніципалітету Любліна та вишів міста.

У ході зустрічі було обговорено низку важливих питань.

У складі польської сторони були представники муніципалітету Любліна та вишів міста, а саме Люблінського технічного університету, Природничого університету в Любліні, Люблінського католицького університету Іоанна Павла II, Університету суспільно-природничих наук ім. Вінцента Поля, Університету Марії Кюрі-Склодовської, Вищої школи економіки та інновації в Любліні.

У ході зустрічі було обговорено низку важливих питань, серед яких: організація ознайомчих практик, студентських обмінів, проведення спільних наукових досліджень та участь у міжнародних програмах для отримання грантів. Також було розглянуто можливості для впровадження програм подвійних дипломів.