Вітаємо лауреатів Міського конкурсу «Молода людина року»

Вітаємо лауреата Міського конкурсу «Молода людина року» у номінації «Наукова діяльність» к. псих.н., доц. каф. практичної психології факультету Міжнародних освітніх програм Колчигіну Анну Валеріївну та лауреата Міського конкурсу «Молода людина року» у номінації «Студент (курсант) вищого навчального закладу III-IV рівнів акредитації» студентку гр. ДМП-Пс16 маг. факультету Міжнародних освітніх програм Лисенко Карину Сергіївну.

Бажаємо їм нових творчих успіхів!

Бажаємо їм нових творчих успіхів!