Участь студентів академії у міжнародному волонтерському тренінгу в Німеччині

Представники студентського самоврядування та волонтерського корпусу УІПА стали учасниками волонтерського тренінгу, який проходив під егідою міжнародної волонтерської організації SCI (Service Civil International) з 28 грудня по 8 січня у місті Іншаусен, Німеччина.

Під час тренінгу студенти дізнались про таке:

• основоположні моменти командоутворення;
  • інноваційні методи навчання миру в робочих командах;
  • як працювати з міжнародними волонтерами;
  • як правильно організовувати їх роботу та дозвілля;
  • як вирішувати конфлікти;
  • розглянули організаційно-технічні аспекти діяльності волонтерів.

Також учасники тренінгу дізналися багато нових цікавих активностей та ігр, які потім будуть застосовуватись на практиці нашим волонтерським корпусом.

По закінченні програми усі учасники отримали Сертифікати про проходження тренінгу.

Завершальним етапом поїздки для наших студентів стало відвідування Берлінського технічного університету, де вони відвідали кафедри та деканати, познайомились з особливостями їх діяльності, а також навідались до великої бібліотеки університету та отримали корисну довідкову літературу.