Викладачі та студенти академії вшанували пам'ять жертв Другої світової війни

Сьогодні, 8 травня, викладачі та студенти вшанували пам'ять жертв Другої світової війни та поклали квіти на Меморіалі Слави у Лісопарку.

У загальноміському заході взяли участь ветерани Другої світової війни, голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична,представники міської та обласної влади та громадськість.

Делегацію УІПА очолили ректор академії Коваленко Олена Едуардівна та проректор з науково-педагогічної роботи Васильєва Ірина Григорівна.