Кращий студент Української інженерно-педагогічної академії

Церемонія нагородження переможців щорічного конкурсу «Кращий студент Української інженерно-педагогічної академії» відбулася 3 травня в актовій залі УІПА.

Кращих студентів 2017/2018 навчального року визначили у 5 номінаціях.

Кращими студентами 2017/2018 навчального року стали:

у номінації «За відмінне навчання» – Головіна Діана Анатоліївна – студентка групи ДКІ-ПОК15;

у номінації «За успіхи в науці» – Іщенко Вікторія Сергіївна – студентка групи ДЕА-ПОЕм16мг;

у номінації «За активну творчу діяльність» – Нурієв Олег Русланович – студент групи ДКІ-ПОМ15;

у номінації «За досягнення у спорті» – Пономаренко Олексій Володимирович – студент групи ДКІ-ПОМ15;

у номінації «За активну участь у студентському самоврядуванні» – Соколець Анна Павлівна – студентка групи ДКІ-ПОК15.

Вітаємо з перемогою!