УІПА розбудовує співпрацю з Цюріхським університетом педагогічної освіти (PHZH)

Скайп-конференцію представників Української інженерно-педагогічної академії з представниками відділу Міжнародних освітніх проектів Цюріхського університету педагогічної освіти (Швейцарія) було проведено 4 липня.

Під час перемовин проф. Коріна Борер з Цюріхського університету педагогічної освіти визначила пріоритети міжнародної проектної співпраці, що реалізує відділ Міжнародних освітніх проектів, представники Академії представили можливості УІПА. Відбулася плідна дискусія, в ході якої було обговорено можливості подальшої співпраці між нашими ЗВО, досягнуто домовленість про наступну скайп-конференцію у вересні 2018 року, на яку буде запрошено зацікавлених представників Цюріхського університету педагогічної освіти та УІПА.

З боку УІПА в перемовинах взяли участь представники кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти (проф. Штефан Л.В., проф. Малихіна Я.А. та доц. Кочіна В.В.), Генеральний секретар Українського Національного моніторингового комітету IGIP проф. Купріянов О.В. та співробітники відділу міжнародних зв`язків. Організатори – відділ Міжнародних зв`язків УІПА.