У Харкові пройде «Інноваційний форум. Ярмарок стартапів»

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в «Інноваційному форумі. Ярмарок стартапів», який пройде в Харкові 22-23 листопада.

Подія буде цікава як людям, націленим на просування свого стартапу і отримання грантів від міжнародних організацій, так і тим, хто цікавиться розвитком міста, його стратегічним плануванням і інноваціями.

Програма Форуму-ярмарку:

1. Знайомство з практичним посібником з участі в конкурсах проектів, організованих міською радою, іншими українськими та зарубіжними донорами.

2. Розгляд проектів випускників школи соціального проектування і грантрайтінга «Open Grants School», переможців міського конкурсу інноваційно-інвестиційних та іміджевих проектів, які успішно реалізовані в Харкові.

3. Відвідування виставки стартапів харківських ЗВО.

4. Панельні дискусії «Стратегія розвитку міста Харкова», «Офіс реформ як інноваційний продукт», «Енергоефективність в будівництві та енергозбереження», «Кластери та розумне розвиток економіки».

Реєстрація за посиланням

Місце проведення: науково-бібліотечний центр НЮУ ім. Я. Мудрого. Початок о 9:00.