Студентство ННППІ УІПА долучилось до обговорення Плану дії ініціативи фонду ООН ЮНІСЕФ

Студентство Навчально-наукового професійно-педагогічного інституту УІПА (м. Бахмут) долучилось до обговорення Плану дії ініціативи Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ «Громада дружня до дітей та молоді», яке проходило у місті 3 грудня.

Активне студентство та представники громадських організацій зустрілись з Наталею Шевчук – офіційним представником Національної молодіжної ради України, яка, в свою чергу, є партнером ЮНІСЕФ у реалізації даної ініціативи. Усі учасники зустрічі дізнались багато змістовної, корисної інформації, влучних зауважень.

А що таке «Громада дружня до дітей та молоді», можна дізнатися за посиланням