Цикл fashion-кінолекцій для студентів та викладачів академії

У період 6, 7 та 11 грудня ГО «Альянс ініціатив» при підтримці Kharkiv Fashion Cluster на базі УІПА спеціально для студентів та викладачів академії пройшов ряд fashion-кінолекцій.

Студенти та викладачі академії отримали порцію натхнення від відомих експертів Харкова. Серед спікерів були засновниці та власниці брендів одягу Карина Гришко та Ольга Железняк, стиліст та іміджмейкер Олександра Моргун. Вони розповіли про:

• свій власний цікавий життєвий досвід у fashion-індустрії;
  • тренди, які впливають на ринок праці;
  • процес створення та просування брендів;
  • просування реклами у соціальних мережах Facebook та Instagram;
  • участь у конкурсах, молодіжних та іміджевих проектах.

Це ті зустрічі, що надихають!