Участь у тренінгу «Як написати успішний проект за програмою імені Жана Моне»

Тренінг на тему «Як написати успішний проект за програмою імені Жана Моне» відбувся 17 грудня за підтримки та у співпраці із Національним Еразмус+ Офісом в Україні та Центром ім. Жана Моне з європейських студій Національного університету «Києво-Могилянська Академія». У цьому тренінгу взяла активну участь завідувач кафедри менеджменту, доц. Бабенко. К.Є., а також приєдналась до лав Української Асоціації Європейських Студій.

Почесний Президент УАЄС, голова Центру досконалості імені Жана Моне з євростудій НаУКМА Роман Петров розкрив основні засади діяльності УАЄС і її досвід у реалізації і написанні міжнародних проектів, і саме проектів імені Жана Моне.

Петро Крайнік, менеджер напряму імені Жана Моне Національного Еразмус+ Офісу в Україні представив основні елементи проектів напряму Жана Моне, їх основні види та представив складові елементи аплікаційної заявки – PIC, EU login та он-лайн аплікаційну форму.

Президент УАЄС, директор Західноукраїнського дослідницького центру з європейських студій ЛНУ імені Івана Франка Оксана Головко-Гавришева ознайомила учасників із такими елементами заявки, як детальний опис проекту і бюджетне планування.

Під час обговорення учасники заходу піднімали питання щодо формулювання основних положень заявки, планування ресурсів, як людських, так і фінансових для реалізації проекту, проблемних аспектів при написанні заявки.