Соціальна програма Scholarship для студентів-контрактників

Запрошуємо студентів академії контрактної форми навчання взяти участь у соціальній програмі Scholarship «Оплата за весь рік навчання у твоєму ЗВО».

Подача заявок триває до: 10 серпня 2019 р.

Програма пропонує позмагатись за грант для талановитих студентів загальним обсягом 35 300 грн.

Взяти участь можуть студенти 1-5 курсів денної та заочної форм навчання будь-якої спеціальності, але винятково ті, хто навчаються за контрактом.

Для участі необхідно написати дослідження на тему інтернет-реклами. Стаття має бути корисною, унікальною, містити в собі результати досліджень, велику кількість прикладів. Мінімальний обсяг статті – 3 тис. символів.

Крім тексту можна використовувати різні мультимедіа: зображення, відео, фото, інфографіку.

Роботи приймаються до: 10 серпня 2019 р.

Подробиці та форма реєстрації – на сайті Програми