Набір на програму з підприємництва YEP!Starter

Мережа академічних бізнес-інкубаторів YEP запрошує студентів та молодих вчених взяти участь в освітній програмі з підприємництва YEP Starter.

YEP Starter – українсько-естонська програма з підприємництва, учасники якої за 3 місяці з допомогою менторів створюють власний стартап!

Дедлайн реєстрації: 15 лютого.

Минулорічні випускники YEP! успішно запустили свої проекти та перемагають на різноманітних конкурсах, отримуючи інвестиції. Наприклад, всі переможці останнього Innovation Market – резиденти YEP! Переможці попередніх програм прямо зараз презентують свої проекти в Естонії. Студенти YEP! створили власні бренди і вже мають перших клієнтів, як от Віка з BGTopi , Ігор з Giftbot  чи Андрій з FriendlyFoodBot.

Що отримають учасники в YEP!Starter?

• практичні воркшопи;
  • провідні коучі, ментори з топових компаній (Deloitte, Lucky Labs, CISCO, Gravitec);
  • інтерактивні тренінги від CEO, юристів, маркетологів, фінансистів та стартаперів;
  • нетворкінги та менторські фідбек-сесії.

Програма дасть необхідні знання для відкриття власної справи. В ній нема нудного теоретичного матеріалу, який так набридає.

YEP!Starter – це можливість, яка змінить життя на «до» та «після».

Не залишайте ідею в голові. Приєднуйтесь до нас та робіть свій стартап!

Заповнюйте анкету до 15 лютого за посиланням

Подробиці на сайті