Проект CASERS for Universities

Спільнота Casers пропонує викладачам вишів взяти участь у проекті CASERS for Universities, де представники бізнесу та влади розміщують свої реальні кейси (задачі) для роботи зі студентами. Мета проекту – поглиблення співпраці між бізнесом та ЗВО.

Проект зацікавить викладачів, які шукають цікавий контент для викладання своєї дисциплини або хочуть додати інтерактиву в заняття.

Залишити заявку на організацію кейсу можна до: 5 березня.

Актуальні кейси:

Mars Marketing Challenge

Unilever Сase: Christmas campaign

Фінанси

Tax your Brains 2018

KPMG Audit Battle

Юриспруденція

Arzinger White Collar Crime Challenge

Техніка та технологія

Кейс-чемпионат в горнодобывающей отрасли от МЕТИНВЕСТ

P&G Tech Champ

Екологія

UKRSIBBANK Climate Changemakers Awards

Держсектор

Кейс від НБУ: Врятуй 2118 рік

Будуть також розглянуті й інші напрями, запропоновані викладачами. Платформа відкрита для всіх бажаючих. Для університетів і студентів участь у кейсах на платформі CASERS є безкоштовною та необмеженою.

Залишити заявку на організацію кейсу можна до: 5 березня за допомогою онлайн форми

Більше інформації на сайті проекту CASERS