IV Всеукраїнський науковий форум «Адаптивні системи управління в освіті»

З 24 по 28 січня 2019 року на базі Української інженерно-педагогічної академії пройшов IV Всеукраїнський науковий форум «Адаптивні системи управління в освіті» Школи адаптивного управління соціально-педагогічними системами, керівником якої є д.пед.н., професор кафедри Менеджменту УІПА Єльникова Галина Василівна. Робота форуму проходила за такими напрямами: Методологія адаптивного управління в освіті в умовах глобальних світових викликів та трансформацій; Стратегічні напрями та практика ІТ-підтримки використання адаптивного управління в освітній сфері; Маркетингові комунікації впровадження адаптивного управління в освітнє середовище України; Економічна ефективність адаптивного управління навчальним закладом; Адаптивне управління розвитком професійної компетентності педагогів в умовах закладу освіти.

Всеукраїнський науковий форум проходив у режимі вебінару. Трансляція доповідей та виступів проходила на базі кафедри Інформаційних, комп’ютерних технологій і математики. Технічну та організаційну підтримку форуму здійснювали Бондаренко Тетяна Сергіївна - к.пед.н., доцент кафедри Інформаційних, комп’ютерних технологій і математики УІПА; Давидова Юлія Володимирівна – методист науково-методичного центру професійно-технічної освіти м. Харкова та Харківської області.

У роботі форуму взяли участь науковці і практики Запорізького, Київського, Одеського, Полтавського, Рівненського, Сумського, Черкаського, Харківського і Хмельницького регіонів. До роботи форуму в режимі вебінару підключилися професійно-технічні навчальні заклади м. Харкова та Харківської області.

Бажаємо подальших успіхів учасникам Всеукраїнського форуму та активної роботи Школі адаптивного управління соціально-педагогічними системами.