Міжнародна інтегрована програма підготовки тренерів TOT-EUROPEAN-2019

Розпочато прийом заявок на участь у VІІ-му сезоні міжнародної інтегрованої програми підготовки тренерів TOT-EUROPEAN-2019 Україна – Франція – Італія – Польща.

Міжнародна інтегрована програма підготовки тренерів спрямована на створення в Україні школи тренерів світового рівня із використанням досвіду провідних світових центрів ТОТ, зокрема – Канади, США, Польщі.

До участі запрошуються всі (фахівці суміжних галузей, практики, студенти), хто хоче опанувати систему тренерських навичок, набути нову спеціалізацію, підвищити кваліфікацію, розпочати самостійну тренерську практику.

Тривалість програми: березень-липень.

Тривалість програми: березень-липень.

По завершенню навчання слухачі отримують Сертифікат навичок або Сертифікат набутого рівня міжнародного зразка. Також, за бажанням, учасник може отримати Сертифікат підвищення кваліфікації (вітчизняний або міжнародний) для працівників сфери освіти.

Програмою передбачена грантова підтримка навчання для студентів, що навчаються на денній формі навчання.

Заявки на участь приймаються до: 10 березня.

Консультації за тел.: (044) 257-20-21, 094 925-56-22, 067 196-28-14.

Інформаційний лист Програми