Меморандум про взаємодію УІПА і Телесенс Академії

Українська інженерно-педагогічна академія підписала меморандум про взаємодію з Телесенс Академією. Меморандум спрямований на організацію паралельного навчання студентів-магістрантів в УІПА за фахом «Професійне навчання (Комп'ютерні технології)» та в Телесенс Академії у напрямку бізнес-аналіз для IT. Це буде магістратура 1,5 року на базі кафедри інформаційних комп'ютерних технологій і математики.

З боку УІПА процедуру підписання меморандуму очолила Ректор Олена Коваленко, з боку Телесенс Академії - Голова ради директорів Telesens, співзасновник Харківського IT кластеру Едуард Рубін.

Студенти магістратури УІПА отримують унікальну можливість отримання практичних навичок і додаткових знань, проходження практики в Телесенс Академії в напрямку управління сферою IT, зможуть говорити на одній мові як з представниками бізнесу так і з розробниками програмного забезпечення. Навчання буде завершено отриманням диплома державного зразка. УІПА і Телесенс Академія анонсують набір слухачів на нову програму навчання!