Представники технологічного факультету взяли участь у «Битва за легпром!»

Тренінг-практикум для представників легкої промисловості Харкова «Битва за легпром!» відбувся 15 лютого.

У заході взяли участь представники технологічного факультету Литвин О.О., Рябчиков М.Л., Попова Т.І., студенти групи 4 курсу. «Беручи участь в подібних тренінгах ми отримуємо важливий досвід взаємодії з підприємствами швейної галузі, що дає розуміння актуальних напрямків розвитку швейної промисловості» – зазначає декан технологічного факультету Литвин Олег Олегович.

Захід організовано громадською організацією Kharkiv Fashion Cluster, за підтримки управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради, Всеукраїнського рекламно-інформаційного журналу «Швейное дело и Мода».