Участь представників УІПА у зустрічі друзів Естонії в Посольстві Естонії в Києві

Представники Української інженерно-педагогічної академії, завідувачка кафедри менеджменту доц. Бабенко К.Є. та доц. Федорова Ю.В., 1 березня зустрілися з представниками провідних закладів вищої освіти Естонії під час спеціального круглого столу для друзів Естонії в Україні.

Представники Української інженерно-педагогічної академії, завідувачка кафедри менеджменту доц. Бабенко К.Є. та доц. Федорова Ю.В., 1 березня зустрілися з представниками провідних закладів вищої освіти Естонії під час спеціального круглого столу для друзів Естонії в Україні, що відбувся в посольстві Естонії в Україні. Круглий стіл був організований Study in Estonia.

Під час заходу представниками УІПА було встановлено нові перспективні зв'язки, визначено нові можливості та напрямки плідної співпраці з ЗВО Естонії.