Колодія величаємо, весну зустрічаємо!

Цього року українці відзначають це веселе свято з 4 по 10 березня. Долучилася до проводів зими й наша академія. 5 березня студенти й викладачі  УІПА зустрічали весну, беручи участь у різноманітних конкурсах, вікторинах і забавах під живу музику, пригощалися чаєм, млинцями та іншими смаколиками.

Останній тиждень перед Великим постом називається Колодій, Масниця, або Масляна. Це давньослов'янське свято проводів зими, пристосоване християнською церквою до тижня перед Великим постом і пов'язане зі звичаєм готувати певні страви: вареники з сиром, які вживалися з маслом чи сметаною, а також млинці та пиріжки.  Ними частували протягом усього тижня.