Заходи з нагоди 205 річниці з дня народження Т.Г. Шевченко

Щороку, 9 березня, в Україні вшановують пам’ять великого українського Кобзаря – Т.Г. Шевченко.

З цієї нагоди викладачі й студенти долучились до загальноміських урочистостей, а також провели низку заходів у стінах академії.

9 березня 1814 року народився Т.Г. Шевченко – геніальний поет, прозаїк, відомий художник, символ України, якого називають Кобзарем і національним Пророком.

Вшановуючи пам’ять великого Кобзаря, щороку в Україні відзначають Шевченківські дні. Дата народження Т.Г. Шевченка внесена до календаря пам’ятних та знаменних дат ЮНЕСКО і відзначається також в усьому світі.

Цього року на честь 205 річниці з дня народження поета делегація студентів та викладачів УІПА долучилась до загальноміського покладання квітів до пам’ятника Кобзаря у Харкові. А в стінах Українській інженерно-педагогічній академії проведено низку заходів до цієї знаменної дати: інформаційні години, у читальному залі бібліотеки розгорнуто книжково-ілюстративну виставку «Живуть, Кобзаре любий, поміж нас і голос твій, і пензель твій, і слово».