Підписано Меморандум про співробітництво між УІПА та Державним університетом Горіса, Вірменія

Коло закордонних партнерів Академії зростає. Сьогодні підписано Меморандум про співробітництво між Українською інженерно-педагогічною академією та Державним університетом Горіса  (ДУГ), Вірменія. Це перший партнерський заклад вищої освіти з Вірменії.

У жовтні 2017 року Державний університет Горіса відсвяткував свій 50-річний ювілей. В університеті здійснюється науково-навчально-методична робота. Кількість академічних працівників, зайнятих в університеті, становить 97, з них 8 докторів і професорів, 32 кандидати і доценти.

Університет має три факультети: факультет природничих наук, факультет гуманітарних і соціальних наук і факультет економіки і техніки. На відповідних кафедрах вищезгаданих факультетів освіта здійснюється за 15 спеціальностями за допомогою освітніх програм бакалавра та магістра, денної та заочної форм навчання.

Державний університет Горіса готує майстерних і конкурентоспроможних фахівців, які активно реалізують свою діяльність у школах та інших галузях економіки Республіки Вірменія і є провідним ЗВО в Сюнікському регіоні республіки Вірменія.

У результаті впровадження міжнародних проектів Державний університет Горіса впровадив лабораторії електроенергетики, лабораторії ГІС, клас «Інклюзивна освіта», «Університетсько-підприємницький і кар'єрний центр», створено декілька сучасних лабораторій і центрів.

Підписаний Меморандум передбачає розбудову партнерства за такими напрямками:

• обмін студентами для навчання та стажування;
  • обмін академічним персоналом для навчання та досліджень;
  • співпраця в рамках дослідницьких проектів та наукових публікацій;
  • організація спільних семінарів, конференцій та інших наукових заходів;
  • розробка спільних та дворівневих програм;
  • організація спільних культурних заходів, спрямованих на сприяння міжнародному взаєморозумінню.