Студенти технологічного факультету взяли участь у Всеукраїнському студентському конкурсі книжкового знаку пам'яті Ф. Кідера

Студенти технологічного факультету гр. ДТ-Ш16 взяли участь у 5-му Всеукраїнському студентському конкурсі книжкового знаку пам'яті Фелікса Кідера. Завданням конкурсу було на основі творчості українських митців (письменників, кінорежисерів, кінодраматургів, артистів) розробити традиційні та експериментальні екслібриси (одна з форм книжкового знаку).

Керівником проекту був ст. викладач кафедри технологій і дизайну Борисенко Д.В.

За підсумками наші студенти отримали дипломи учасників, а Якименко Анастасія отримала грамоту від ректора Херсонського національного технічного університету, проф., д.т.н. Бардачова Ю.М.