Участь представників УІПА у круглому столі «Кадрове забезпечення легкої промисловості»

В рамках Kharkiv Fashion 2019 відбувся круглий стіл на тему: «Кадрове забезпечення легкої промисловості», у якому взяли участь представники Української інженерно-педагогічної академії.

В рамках Kharkiv Fashion 2019 відбувся круглий стіл на тему: «Кадрове забезпечення легкої промисловості», у якому взяли участь представники Української інженерно-педагогічної академії – декан технологічного факультету Литвин Олег Олегович та завідувач кафедри технологій і дизайну Рябчиков Микола Львович.

Даний захід показав, що місто може генерувати ідеї для розвитку легкої промисловості і реалізувати їх в подальшому в масштабах України і Європи в цілому.