Семінари для вчителів закладів загальної середньої освіти на базі УІПА

Українською інженерно-педагогічною академією 28 березня проведено семінар для вчителів математики, фізики, інформатики та трудового навчання закладів загальної середньої освіти Пісочинської об’єднаної територіальної громади.

В програму семінару включено лекцію «Застосування сучасних інноваційних технологій в освіті», яку проводила професор, доктор педагогічних наук Штефан Л.В.

Після лекції для вчителів інформатики та математики професором, доктором фізико-математичних наук Нечуйвітер Л.П. було проведено семінар на тему «Засоби інноваційних технологій навчання на уроках математики та інформатики». Для вчителів трудового навчання тематичні семінари провели кандидат технічних наук, доцент кафедри машинобудування та транспорту Скоркін А.О. та завідувач кафедри технологій і дизайну, професор, доктор технічних наук Рябчиков М.Л.

По закінченню семінару учасникам було видано сертифікати.