Семінар на тему «Формування практичних умінь та навичок учнів на уроках математики» для вчителів математики закладів загальної середньої освіти Харківського району було проведено 29 березня професором Української інженерно-педагогічної академії, доктором фізико-математичних наук Нечуйвітер Л.П. на базі Зеленогайської ЗОШ.

Метою семінару було підвищення рівня професійної компетентності вчителів математики в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа» щодо формування соціально-компетентної особистості школяра засобами інноваційних технологій навчання на уроках математики.

В ході семінару було розширено практичні уміння вчителів математики щодо використання системи комп’ютерної математики MathCad та STEM – технологій в освітній діяльності, було надано методичну допомогу вчителям математики щодо удосконалення освітнього процесу за рахунок використання сучасних педагогічних прийомів викладання навчальних предметів «Математика», «Геометрія».