Візит делегації Університету Бедфордширу (Велика Британія) до Української інженерно-педагогічної академії

З 10 по 14 квітня тривав візит делегації бізнес школи Університету Бедфордширу (Велика Британія) до Української інженерно-педагогічної академії. Візит відбувся в рамках проекту Create Creative Entrepreneurs, що виконується нашими ЗВО в рамках програми Creative Spark: Higher Education Enterprise Programme від British Council.

В ході візиту були проведені плідні перемовини з ректором УІПА проф. Коваленко О.Е., проректорами Тарасюком А.П. та Васильєвою І.Г., деканами академії про розвиток співпраці між нашими ЗВО. Було узгоджено питання подальшої реалізації проекту Create Creative Entrepreneurs, обговорені вже досягнуті результати. Також гостям було презентовано нашу академію, навчальні стенди та лабораторії УІПА.

В ході візиту проф. Yongmei Bentley та проф. Patricia Wilson провели мотиваційну лекцію для студентів УІПА «Розвиток навичок креативного підприємництва – Ваш шлях до успіху!», в якій взяли участь близька 50 студентів академії.

Також для викладачів Української інженерно-педагогічної академії, а також коледжів та технікумів м. Харкова та Харківської області закордонними гостями було проведено дводенний інтенсивний тренінг для тренерів «Розвиток навичок креативного підприємництва в умовах інноваційної економіки». Тренінг складався з чотирьох тренінгових сесій: Необхідні навички для креативного підприємця; Навички для розвитку ідей креативного бізнесу та секрети успішного креативного підприємства; Бізнес-моделі, маркетинг та онлайн брендінг; Використання та вплив нових цифрових технологій на креативний бізнес (Великі дані, Інтернет речей, Штучний інтелект).

По завершенню тренінгу всі учасники отримали сертифікат від проекту Create Creative Entrepreneurs, що виконується УІПА та Університетом Бедфордширу в рамках програми Creative Spark: Higher Education Enterprise Programme від British Council.