Викладачі та студенти взяли учать у заходах з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Урочисті заходи з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні проходили у Харкові 9 травня на Національному меморіальному комплексі Висота маршала І.С. Конєва

До заходів долучились викладачі та студенти УІПА на чолі з ректором Коваленко Оленою Едуардівною та поклали квіти до монументальної стели загиблим воїнам. Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання, після якої прозвучав військовий салют.