Проведення акредитаційної експертизи на кафедрі менеджменту УІПА

29-31 травня на кафедрі менеджменту УІПА працює експертна комісія з акредитації освітньо-професійної програми «Менеджмент організацій і адміністрування» зі спеціальності 073 «Менеджмент» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.

До складу комісії входять: декан факультету фінансів та банківської справи, доцент кафедри фінансового менеджменту та фондового ринку Одеського національного економічного університету, доктор економічних наук Гончаренко Олена Миколаївна та завідувач кафедри управління Сумського державного університету, доктор економічних наук Теліженко Олександр Михайлович.