Помилка

[SIGPLUS_EXCEPTION_CREATE] Insufficient file system permissions to create the file or folder root/images/content/news/2019/06/11/1/thumbs/60s60.

В УІПА пройшли змагання серед факультетів із чирлідингу

Щорічні традіційні змагання серед факультетів академії із чирлідингу відбулися 6 червня. Перше місце посіла команда МОП факультету – Flexs, друге місце зайняла команда ЕУОТ факультету – Skitels, третє місце поділили команда Т факультету – Non-Stop та ЕЕТАЕП факультету – Енергія.

Вітаємо переможців!

Вітаємо переможців!