Помилка

[SIGPLUS_EXCEPTION_CREATE] Insufficient file system permissions to create the file or folder root/images/content/news/2019/06/19/3/thumbs/60s60.

Викладачка УІПА отримала грант та взяла участь у проекті «Літній інститут інклюзивної освіти в Україні»

Доцент кафедри іноземних мов, к.пед.н. Ремізанцева Катерина Олександрівна, отримала грант на участь у проекті «Літній інститут інклюзивної освіти в Україні», який проходив у м. Києві 12-14 червня за підтримки посольства США.

У ході літнього інституту була проведена низка тренінгів з інклюзивної освіти 21го століття та використання ресурсів Інтернет, соціальних мереж та онлайн ігор на заняттях з англійської мови. Тренінги проводив викладач з університету штату Небраска, США, Кристал Бок-Сієсен (Crystal Bock-Thiessen).

Це була чудова нагода отримати цінний досвід, ознайомитися із досвідом колег та накреслити перспективи подальшої співпраці.

{gallery}news/2019/06/19/3{/gallery}