Участь команди Yep! Startup CLUB UEPA у YEP! Startup Clubs' Forum в НТУ «Дніпровська політехніка»

Команда Club's Operation Team Yep!Club UEPA відвідала форум у м. Дніпро 28-29 жовтня.

YEP! Startup Clubs' Forum – це закритий івент, основна мета якого – розробка ідей та проєктів щодо розвитку та масштабування діяльності регіональних Підприємницьких клубів.

У форумі взяли участь операційні команди підприємницьких клубів YEP! з 9 ЗВО України (Житомир, Київ, Харків, Покровськ, Суми, Полтава, Чернігів та Дніпро), серед них і команда студентів з Української інженерно-педагогічної академії.

Протягом двох днів студенти, представники старт-ап клубів, брейнштормили нові ідеї щодо розвитку та масштабування діяльності своїх клубів. Ділилися власним досвідом та успішними кейсами залучення студентів.

Учасники поговорили про одну з найпопулярніших бізнес-моделей Canvas та покраштестили на ній свої проєкти. А ще, займались тімбілдінгом і грали в ігри. В кінці форуму команди пітчили свої ідеї перед суддями.

Якщо у Вас є ідея для свого стартапу? Приєднуйтесь до діяльності Yep Startup CLUB UEPA! у Facebook