В УІПА продовжується реалізація циклу семінарів на тему: "Критичне мислення в роботі викладача

В суботу 15 лютого на кафедрі менеджменту УІПА відбувся другий семінарів на тему: "Критичне мислення в роботі викладача". Цей семінар відвідали 15 викладачів ЗВО І-ІІ рівня акредитації, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів. Всі учасники отримали відповідні сертифікати.

Критичне мислення - природний спосіб взаємодії з ідеями та інформацією. Необхідні вміння не тільки оволодіти інформацією, а й критично оцінити, осмислити, застосувати. Технологія розвитку критичного мислення учнів є одним із затребуваних педагогічних технологій, що використовуються при побудові педагогічної траєкторії будь якого навчального курсу.

Семінар на тему: "Критичне мислення в роботі викладача" розроблено та впроваджено завідувачкою кафедри менеджменту УІПА, доц. К.Е. Бабенко.

Серію безкоштовних семінарів-тренінгів для викладачів впроваджено в УІПА задля покращення адаптації педагогічних працівників до високого темпу змін у сучасній освіті.