Участь команди стартап клубу YEP УІПА в тренінг-буткемпі для Clubs` Operation Team

Минулого тижня команда YEP Startup CLUB UEPA відвідала конференцію про стартапи від українських представників Естонської компанії та перший в цьому сезоні буткемп, які проходили в Києві. Протягом трьох днів наша команда та команди інших університетів брейнштормили нові ідеї щодо розвитку та масштабування клубів. Поговорили про інновації та стартап екосистему загалом. А ще поділилися фішками на тему project, SMM, PR та нетворкінг менеджменту. Запланували для стартап клубу YEP УІПА багато неймовірних крутих та цікавих подій.

Слідкуйте за новинами на сторінках клубу в Facebook, Instagram та Telegram. І не забувайте – вони чекають саме на вас.

Розвиток мережі підприємницьких клубів на базі університетів та інкубаційна програма для стартапів YEP!Starter відбуваються за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», Міністерства закордонних справ Естонії та університету Тарту.