Команда YEP UIPA запрошує на безкоштовний онлайн курс Startup Semestra від YEP! Club

Команда YEP клубу UIPA відкриває набір на онлайн Startup Semester для всіх студентів, які цікавляться стартапами і підприємництвом. Карантин – гарна можливість нарешті займатися тим, що дійсно цікаво.

Startup Semester – це тритижневий безкоштовний курс, який складається з трьох лекцій від команди YEP і стартап клубу нашої академії.

Що отримають учасники?

− знання про інновації та підприємництво;

− купу корисної інформації та практичних кейсів;

− досвід пітчингу своєї ідеї

− знайдуть однодумців і стануть частиною стартап спільноти.

А якщо саме ваш проєкт стане кращим на Final pitch session в кінці семестру, ви отримаєте головний приз – поїздку восени на європейський стартап івент, яка повністю фінансується організаторами.

Нагадуємо, що в цьому сезоні всі мітапи будуть проходити онлайн. Тому, все, що потрібно – це хороший інтернет зв'язок і бажання вчитися і розвиватися разом з нами.

Заповнюйте анкету за посиланням

Важливо! Вступна кампанія проводиться з 06.04 по 19.04. Нехай цей час буде максимально корисним для кожного з нас.

Розвиток мережі підприємницьких клубів на базі університетів і інкубаційна програма для стартапів YEP! Starter проходять за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України».