Представники УІПА взяли участь у організаційній зустрічі міжнародного проєкту «Зміни педагогічних факультетів та університетів у ХХІ столітті»

Проєкт реалізує Університет імені Масарика (Чеська Республіка) за підтримки Чеської агенції розвитку.

У відповідь на втручання Covid-19 у процес виконання проєкту, 6 жовтня, чеські організатори провели онлайн-зустріч, на якій упродовж трьох годин обговорювалися зміни в межах проєкту та презентувалися два онлайн-курси, які будуть реалізовані для партнерів проєкту у 2020 році, а саме:

- Підтримка науковців в університетах, особливо у сфері науки і досліджень, та підвищення їхньої академічної мобільності.

- Внутрішня оцінка закладів вищої освіти.

Проєкт та запропоновані курси презентували координатор проєкту професор Зденка Вагнерова, керівник кафедри соціальної педагогіки педагогічного факультету Університету Масарика та менеджер проєкту Ленка Гулова.

Нашу академію на зустрічі представляли Тетяна Бондаренко, доцент кафедри інформаційних комп’ютерних технологій і математики, Роман Нестеренко, керівник навчально-наукового центру довузівської підготовки, інноваційних освітніх технологій та академічної мобільності та Аліна Стонога, аспірант та асистент кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти.

Впевнені, що участь Української інженерно-педагогічної академії у проєкті «Зміни педагогічних факультетів та університетів у ХХІ столітті» стане продовженням якісних змін в освітньому процесі академії, відкриє нові можливості освітніх програм всіх рівнів та розширить горизонти міжнародних зв’язків УІПА.