Онлайн-зустріч студентів-психологів зі спеціалістом галузі – бізнес-психологом

В рамках дисципліни «Психологія реклами та іміджеологія» (викладач – доцент кафедри практичної психології Анна Колчигіна) студентам першого курсу груп ДМП-Пс-20млб (Психологія іміджу) та ДМП-ПО Псд20 (Психологія дизайну та іміджу) була проведена зустріч з бізнес-психологом, директором Mi agency, магістром психології, випускницею Української інженерно-педагогічної академії Іриною Ільєнко.

На зустрічі студенти дізналися щодо самопрезентації, бренду, особливості роботи HR-агенства, тенденцій сучасного ринку праці, мотивування до саморозвитку.

Сподіваємося, що отриманні знання будуть корисними для майбутньої професії. Ірині Ільєнко дякуємо за активну, креативну та продуктивну зустріч, бажаємо професійних успіхів!