Кафедра практичної психології УІПА провела Міжнародну науково-практичну онлайн-конференцію «Пандемія та психічне здоров'я: психологічна стійкість та ураженість населення, психосоціальні наслідки»

На кафедрі практичної психології пройшла Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Пандемія та психічне здоров'я: психологічна стійкість та ураженість населення, психосоціальні наслідки» (Pandemie und psychische Gesundheit: psychische Stabilität und psychische Verwundbarkeit der Bevölkerung, psychosoziale Folgen). Захід пройшов 17 квітня.

На даній конференції виступили з докладами

− проф. Конрад Решке, Алена Гарбер «Стійкість – аптечка для позитивної емоційності осіб з групи ризику»;

− к.мед.н. В’ячеслав Заворотний «Пандемія та війни»;

− проф. Курт Шляй «Внесок в концепцію і оцінку експериментальної поведінкової терапії з дітьми і підросткамі, дослідження протоколів терапії з використанням змішаних методів в практиці дитячої та підліткової психотерапії»;

− проф, д.психол.н. Ірина Соколова «Психологічне здоров’я людини: сучасні виклики».

Дякуємо всім учасникам за участь!